<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در شهرستان گرمه

■نوشته شده در:1396/12/15

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری شانزدهیمن آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) گرمه خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباس پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ٢٤ رشته از جمله  حفظ ، مفاهیم ، تدبر در قرآن ، مفاهیم نهج البلاغه ، مفاهیم صحیفه سجادیه ، درک معنا و تدبر در قرآن و ... برگزار شد .

وی خاطر نشان کرد : آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ٤ مرحله کتبی ، الکترونیکی ، شفاهی حفظ قرآن ویژه دانش آموزان و همچنین بزرگسالان برگزار می شود که شهرستان گرمه با ١٢٧شرکت کننده در رشته های کتبی ، الکترونیکی و شفاهی  که از این تعداد ١٢٢نفر در آزمون کتبی شرکت نمودند .

عباسپور هدف از برگزاری این آزمون را تقویت وحدت و انسجام برنامه ها و فعالیت سازمان ها و نهادهای قرآنی ، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی ، ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان ، استاندارد سازی و جهت دهی آموزش ها در موسسات و مراکز قرآنی و به روز رسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآن کشور دانست و خاطر نشان کرد : به تمامی نفراتی که موفق به کسب حدنصاب قبولی شوند گواهینامه پایان دوره اعطا از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا خواهد شد .

وی همچنین اضافه نمود: حجت الاسلام و المسلمین تاتاری ( امام جمعه ) ، مهندس اکبری ( نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ) ، مکرمی ( سرپرست فرمانداری ) ، گرمه مقدم ( بخشدار مرکزی ) ، حجت الاسلام شیرمحمدیان ( مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی ) و فخرانی ( مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه ) از آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم  شهرستان گرمه بازدید نمودند ./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است