<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ (تصاویر) چاه آشپزخانه زن میانسال را بلعید

■نوشته شده در:1396/12/18


 						(تصاویر) چاه آشپزخانه زن میانسال را بلعید 					,

در یک ساختمان مسکونی دو طبقه به مساحت تقریبی 80 مترمربع، زنی حدوداً پنجاه ساله در حال تردد در آشپزخانه بود که ناگهان کف آشپزخانه فروکش کرده و وی به عمق 12 متری یک حلقه چاه قدیمی سقوط کرده بود.

به گزارش تسنیم ، ساعت 13:30 امروز فروکش کردن کف ساختمان در مسیر شرق به غرب خیابان خاوران، خیابان حسینی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 99 به همراه گروه امداد و نجات دو را به به محل حادثه اعزام کرد.

حسن علیمردان؛ مدیر منطقه هشت عملیات آتش‌نشانی که به همراه نیروهای عملیاتی در محل حادثه حضور داشت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در یک ساختمان مسکونی دو طبقه به مساحت تقریبی 80 مترمربع، زنی حدوداً پنجاه ساله در حال تردد در آشپزخانه بود که ناگهان کف آشپزخانه فروکش کرده و وی به عمق 12 متری یک حلقه چاه قدیمی سقوط کرده بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، دیواره‌های حفره ایجاد شده را که هر لحظه امکان ریزش داشت ایمن‌سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص، مشغول امدادرسانی به زن میانسال شدند.

مدیر منطقه هشت عملیات آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به انتهای چاه رسانده و زن میانسال را که از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شده بود با احتیاط کامل، از چاه خارج کرده و وی را برای مداوا تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان در پایان، نکات ایمنی درباره تعمیر کف آشپزخانه را به ساکنان واحد مسکونی ارائه دادند.

 

(تصاویر) چاه آشپزخانه زن میانسال را بلعید

(تصاویر) چاه آشپزخانه زن میانسال را بلعید

(تصاویر) چاه آشپزخانه زن میانسال را بلعید

 

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است