<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ اردوهای راهیان نور در تقویت فرهنگ ایثار و شهادت موثر است

■نوشته شده در:1396/12/20

بخشدار مزکزی گرمه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اردوهای راهیان نور شهرستان گفت: اردوهای راهیان نور در تقویت فرهنگ ایثار و شهادت موثر است.


به گزارش پایگاه خبری گرمه، علی گرمه مقدم بخشدار مرکزی گرمه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اردوهای راهیان نور این شهرستان در سخنانی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء  با اشاره به اهمیت و جایگاه موضوع کاروان راهیان نور اظهار داشت: مدت هشت سال دفاع مقدس یکی از بی نظیرترین دوران های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و بازدید از مناطق جنگی و عملیاتی می تواند نقش بسیار مهمی در انتقال تجربیات و آرمان های جنگ به مردم و به ویژه نسل جوان داشته باشد.

وی با بیان اینکه وظیفه ما این است که با تمام توان در راستای اجرای امور فرهنگی راهیان نور تلاش کنیم ، افزود: اعزام مردم و نسل های جوان به مناطق جنگ تحمیلی در قالب کاروان راهیان نور علاوه بر مشاهده مناطق جنگی، در تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های جوان بسیار موثر است.

لازم به ذکر است پیش بینی می شود امسال از شهرستان گرمه 2 دستگاه اتوبوس در قالب کاروان های راهیان نور 22 اسفند ماه عازم مناطق جنوبی کشور شوند.

همچنین کسانی که قصد سفر به مناطق جنوب کشور را با هدف بازدید از مناطق عملیاتی به صورت خانوادگی دارند می توانند با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز اقدام به این کار نمایند./انتهای پیام

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
اخبار پربیننده
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است