<

آیا تمایل دارید در کانال گرمه عضو شوید؟

■ پرسپولیس باید همچنان تقویت شود/ کامیابی‌نیا بهترین تصمیم را گرفت

■نوشته شده در:1397/03/27

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر این تیم می‌خواهد در قهرمانی لیگ ایران هت‌تریک کند و قهرمانی آسیا را به ارمغان بیاورد، باید تقویت شود.


پرسپولیس باید همچنان تقویت شود/ کامیابی‌نیا بهترین تصمیم را گرفت,

مرتضی فنونی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تمدید قرارداد کمال کامیابی‌نیا با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: او هافبک قابل اطمینانی است. کامیابی‌نیا توانایی جنگیدن در بازی‌های مهم را دارد و فصل گذشته با وجود مصدومیت‌هایی که داشت، نشان داد می‌تواند مهره تأثیرگذاری برای کادر فنی باشد. به نظرم بهترین تصمیم را برای ماندن گرفت، چون خودش هم خیلی خوب می‌داند هیچ تیمی مثل پرسپولیس برایش نخواهد بود.

وی در ادامه درباره جذب بازیکنانی نظیر مهدی شریفی توسط مدیریت باشگاه افزود: پرسپولیس از سوی فیفا با محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی روبرو شده است‌ و نمی‌توانست حضور فعالی داشته باشد؛ با این حال فکر می‌کنم مدیریت باشگاه بهترین تصمیم را در خصوص تقویت برخی پست‌ها نظیر خط حمله گرفت تا مهدی شریفی بتواند از نیم فصل برای پرسپولیس بازی کند. اما فکر می‌کنم این خریدها کافی نیست و اگر پرسپولیس می‌خواهد قهرمان سه باره‌ لیگ برتر ایران شود، باز هم باید تقویت شود. همچنین هواداران دیگر از این تیم در آسیا هم انتظار قهرمانی دارند و نباید آرزوهایشان را از دست رفته ببینند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در ادامه مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه خاطرنشان کرد: بازی‌های خیلی سختی در مرحله گروهی داریم. اسپانیا و پرتغال غول‌های فوتبال دنیا هستند. امیدوارم غیرت ایرانی با فوتبال مدرن تلفیق شود تا بتوانیم آبرومند بازی کنیم.

برچسب ها:

نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
آخرین اخبار
نقل و نشر مطالب تنها با ذکر نام پایگاه خبری گرمه بلامانع است